Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

chusdezynCHUSTECZKI DO DEZYNFEKCJI
Nasączone chusteczki do dezynfekcji powierzchni.Doskonale sprawdzają się do powierzchni, której trudno zdezynfekować w płynie spray. Szybkie spektrum działania (bakterie, grzyby, wirusy). Dostępność w pojemniku zamykanym 160 szt.

 

 

 

 

dezpilnDEZYNFEKCJA URZĄDZEŃ/PILNIKÓW
Gotowy do natychmiastowego użycia płyn w spray do dezynfekcji wszystkich powierzchni, urządzeń i akcesoriów kosmetycznych. Szybka dezynfekcja już po 1 minucie. Specjalna formuła przeciw rdzewieniu. Może byś stosowany do szkła, akrylu i wyrobów z tworzywa sztucznego. Niszczy wirusy (w tym HIV) bakterie i grzyby. Dostępny w wersji bez zapachu i delikatnym, świeżym zapachem. Pojemność 1000 ml.

 

 

 

 

dezrakDEZYNFEKCJA RĄK W PIANCE
Nie zawiera alkoholu co cechuje kompatybilność chemiczną z naszymi produktami nie wysuszając paznokci i skóry. Bez perfum. Przeznaczenie dla skóry i rąk metodą wcierania, uznaną za najbardziej skuteczną. Szerokie spektrum działania wobec bakterii, grzybów i wirusów. Dostępna w wersji 150 ml.

 

 

 

 

rekawiczkiRĘKAWICZKI NITRYLOWE
Produkt higieniczny, niezbędny dla profesjonalistów ważniejszy niż pilniki, lakiery czy tipsy. Nitrylowe rękawiczki do jednorazowego użytku są także częścią działań higienicznych. Dostępne w kolorze czarnym. Rozmiary S, XS, M i L. W opakowaniu 100 szt.

 

 

 

 

plynantybakPŁYN ANTYBAKTERYJNY
Aplikowany regularnie płyn przeciwgrzybiczny chroni naturalny i modelowany paznokieć przed grzybami i bakteriami, a także wspomaga łączenie łoża z oddzielającym się paznokciem. Dostępny w wersji 11 ml.

 

 

 

 

zelantybakŻEL ANTYBAKTERYJNY
Żel antybakteryjny o zapachu wanilia-jabłko. Zalecany do dezynfekcji dłoni również do użytku codzienniego.

 

 

 

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL