Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

NEWS

Polub nasz FACEBOOK

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasz fanpage na Facebooku. Tam na bieżąco będziecie otrzymywać informacje o tym co ciekawego dzieję się w życiu naszej firmy ANI-ROBER ...

Produkty marki ANI-ROBER

Zachęcamy do zapoznania się z najwyższą jakością profesjonalnych niemieckich, hiszpańskich i polskich produktów do pielęgnacji dłoni, paznokci, stóp, permanentnych rzęs, manicure i spa ...

Szkolenia z nowoczesnością

Wyszkoliliśmy na polskim rynku ponad 2000 manicurzystek i stylistek paznokci. Szkolenia prowadzimy na najwyższym z możliwych poziomie z wielkim zaangażowaniem, determinacją i profesjonalizmem ...

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące produktów, czy współpracy skontaktuj się z nami. My z wielką przyjemnością i dokładnością odpowiemy na każde z nich ...

 

 

zelcamrosaŻEL CAMOUFLAGE - ROSA
Doskonale naturalny żel UV: technika kamuflażu i modelowania. Przedstawiamy magię w optymalnym przedłużaniu łoża paznokcia, całkowity make-up i perfekcja manicure french. Bardzo elastyczny, bezkwasowy żel modelujący o średniej konsystencji i naturalnym odcieniu różu.

 

 

 

zelcamperrosaŻEL CAMOUFLAGE - PEARL ROSA
Doskonale naturalny żel UV: technika kamuflażu i modelowania. Przedstawiamy magię w optymalnym przedłużaniu łoża paznokcia, całkowity make-up i perfekcja manicure french. Bardzo elastyczny, bezkwasowy żel modelujący o średniej konsystencji i naturalnym odcieniu diamentowego różu.

 

 

 

zelcamlightŻEL CAMOUFLAGE - LIGHT BEIGE Doskonale naturalny żel UV: technika kamuflażu i modelowania. Przedstawiamy magię w optymalnym przedłużaniu łoża paznokcia, całkowity make-up i perfekcja manicure french. Bardzo elastyczny, bezkwasowy żel modelujący o średniej konsystencji i naturalnym odcieniu jasnego beżu.

 

 

 

zelfrenchwhiteŻEL FRENCH WHITE
Ekstremalnie biały, profesjonalny żel french o optymalnej konsystencji, najlepszy w tworzeniu równej linii uśmiechu i wyrównujący powierzchnię w pełnym jego kryciu. Bez efektu kurczenia się w lampie. Dla optymalnej twardości nakładać pędzlem. Należy wymieszać przed użyciem.

 

 

 

zelfrenchmilkyŻEL FRENCH MILKY
Mleczny odcień, łagodnie przeźroczysty nadaje porcelanowy naturalny wygląd. Bez efektu kurczenia się w lampie. Dla optymalnej twardości nakładać pędzlem. Należy wymieszać przed użyciem.

 

 

 

 

zelpedzelPĘDZEL DO ŻELU FRENCH ŚCIĘTY
Pędzel do żelu z oryginalnym, naturalnym włosiem czerwonej kuny. Rozmiar 6. Ścięty z czarnym trzonkiem.

 

 

 

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL