Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

zar1ŻARÓWKA DO LAMPY UV DIGITAL
Profesjonalna żarówka (9 W) została zaprojektowana specjalnie dla naszych lamp UV DIGITAL w której zastosowano wygodny system cyfrowego odstępu czasu. Żarówka ma trwałość około 5.000 do 6.000 cykli przełączania. Przeznaczona wyłącznie do lampy DIGITAL

 

zar2ŻARÓWKA UV DO LAMPY PROFESSIONAL
Profesjonalna żarówka (9 W) została zaprojektowana specjalnie dla naszych lamp UV w której opracowano i wykorzystano nowe rozwiązanie ze statecznikiem elektronicznym i 4-pinowym gniazdem. Żarówka ma trwałość około 5.000 do 6.000 cykli przełączania. Przeznaczona wyłącznie do lampy Professional.

 

zar3ŻARÓWKA UV PHILIPS
Żarówka-S9W/10/2P Philips przeznaczona do różnego typu lamp z wejściem dwugłowicowym. Długotrwały efekt utwardzania, aż 900 godzin pracy, po ich upływie traci 20% mocy.

 

lampauvdigiLAMPA UV DIGITAL
Doskonała równowaga między innowacją i sprawdzoną technologią: ekscytującego projektu i niezawodności urządzenia Lampy UV, w połączeniu z cyfrowymi odstępami czasu i nowym design. Innowacyjny system w porównaniu ze zwykłymi włącznikami światła UV, odporne na kurz i odporny na zużycie, układ posiada 5-krotny minutnik, 30, 90, 120 i 180 sekund oraz funkcję długoterminowego światła. Krótka jednostka 30 sekund, szczególnie nadaje się do wstępnego utwardzania żeli UV (cienkie warstwy), funkcja 180 sekund na intensywnym kolorze i dużej pigmentacji jak żele french czy camuflarze. Urządzenie dostępne jest w specjalnym metalicznym wykończeniu Antracyt. Zawiera 4 żarówki Premilux germany. Gwarancja 24 miesiące.

 

LAMPA LED
Nowoczesne urządzenie LED o całkowitej mocy 20 W. Nietuzinkowa stylistyka i cyfrowy wyświetlacz wyróżniają naszą lampę z pośród wielu na rynku. 10-20 sekundowy układ, zegar, tryb automatyczny, który wyłącza się po upływie 60 sekund w trybie automatycznym. Czujnik startu w trybie automatycznym. Zasilanie włączone, CE i RoHS, 1 rok gwarancji Wyjście LED 40% jest w stanie zapobiec rozwojowi ciepła dzięki trójfazowemu układowi mocy - regulacja ręczna. Przesuwny system ścinakowy obudowy lampy. Kolor: czarny z satynowym metalowym wykończeniem. Wymiary: 220 x 200 x 80mm.


lampaled

szablonySZABLONY KWADRATOWE
Samoprzylepne szablony (na rolce) z rozmiarami i teflonową powłoką.

 

 

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL