Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
lampaleddluga
LAMPA LED BASIC
LED BASIC zapewnia wygodny, praktyczny i stylowy sposób do optymalnego oświetlenia stanowiska pracy. Swoim designem idealnie dopasowuje się w charakter nowoczesnego i stylowego wyglądu salonu. Kąt nachylenia do 40 ° (w pionie) i kąta obrotu 180 ° zapewnia odpowiednie warunki do pracy. Natężenie światła w kolorze „ciepły” światła dziennego pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb, tak aby oko nie czuło zmęczenia a światło padało optymalnie na wykonywana pracę. Jeśli chcesz, możesz upewnić się, że zgaśnie na własną rękę po 30 minutach na wbudowanym zegarze ustawiasz swój czas. Dostępna w dwóch kolorach czarny i biały. Specjalna końcówka bezpośredniego mocowana do stołu. Dane techniczne: - max poboru mocy 11W - 530 lumenów > 2000 luksów (30cm) - napięcie wejściowe 100-240V 50/60Hz

lampabezcieniowaBEZCIENIOWA LAMPA OŚWIETLENIOWA
Klasyczna, profesjonalna bezcieniowa lampa, przeznaczona na biurko z optymalnym, i punktowym światłem, nie wytwarza ciepła. Światło, które nie męczy oczu. Kolor srebrny.

pochlaniacz pyluPOCHŁANIACZ PYŁU
Bardzo wysoka moc wchłaniania pyłu 99% skuteczności. Komfortowa miękka podstawa, specjalnie zaprojektowana aby podczas pracy dłoń, którą obsługuje stylista była luźna. Kolor biały i nie przepuszczające pyłu wymienne woreczki.

 

frezarkaPROFESJONALNA FREZARKA

Przeznaczona do manicure i pedicure. Dostępna w 2 kolorach
czarny i biały z motywem kwiatu.
Dane techniczne:
- obroty 30,000 rpm, moc 35W
- dwukierunkowy obrót, płynna regulacja
- lekki uchwyt rękojeści (ok. 165g) z szybkim mechanizmem zwalniania
- pedał prędkości
- uchwyt do montażu
- średnica trzpienia 2,35 mm.
Zestaw frezów w komplecie (posiada standardowe normy, ISO 7785-2)
Gwarancja 2 lata producenta

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL