Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

keratinODŻYWKA KERATIN HARDENER
Utwardzacz keratynowy w przypadku cienkich i miękkich paznokci naturalnych. Nanosić preparat przez 3 kolejne dni na czwarty dzień zmyć lakier i rozpocząć kurację od nowa. Efekt przyrostu twardej kreatyny widoczny już po 7 dniach. Dostępny w pojemności 11ml.

 

 

 

 

oliwkaarganowaPŁYN DO USUWANIA SKÓREK
Płyn do usuwania skórek. Posmarować skórki wokół paznokcia, pozostawić na 2/3 min a następnie zsunąć drewnianym patyczkiem. Dostępne w pojemności 11 m

 

 

 

 

odzywkakeratynowaODŻYWKA KERATYNOWO-ARGANOWA
Wchłaniany płyn arganowo-keratynowy do głębi struktury paznokcia i macierzy, przez co pozwala na doskonalszą regenerację i odbudowę. Przeznaczona do stosowania w stylizowanych paznokciach.

 

 

 

 

oliwargdoskorOLIWKA ARGANOWA DO SKÓREK
2 in 1 Oliwka przeznaczona dla skóry i paznokci! Dla skóry działa przeciwstarzeniowo, goi, wygładza i nawilża. Dla paznokci nawilża, wzmacnia i odżywia a to wszystko za sprawą olejków arganowego i ze słodkich migdałów. Dzięki zawartej witaminie E, pomaga zapobiec utracie wody ze skóry i paznokci.

 

 

 

 

OLIWKA W SZTYFCIE
Sztyft z olejkiem z wymiennymi końcówkami do pielęgnacji skórek, szybkiej regeneracji suchej i zadartej skórki, która staje się miękka i elastyczna. Spowalnia nadmierne zarastanie naskórka przy regularnym stosowaniu. Posiada wymienne końcówki.

oliwkawszytfcie

 

OLIWKI DO SKÓREK
Pielęgnuje pękającą, zadzierającą się skórkę jak i paznokieć naturalny, doskonale nadaje się do skutecznej pielęgnacji rozwarstwiających się paznokci olejek powoduje, że paznokcie stają się z powrotem elastyczne i odzyskują swoje pierwotne właściwości fizjologiczne. Dostępne w zapachach: kiwi, exotic, mango, ananas, wanilia. Pojemność 11 ml i 75 ml

oliwkadoskorek

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL