Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

pilnikszaryPILNIK SZARY 180/100
Pilnik nowej generacji , pozwalający oszczędzić czas, bez używania siły szybko osiągniesz oczekiwany efekt. Nowa powłoka przedłuża żywotność pilnika, nadaje się do mokrej dezynfekcji.

 

 

 

pilnikdoksztaltowCIENKI PILNIK DO KSZTAŁTÓW 220/220
Cienki pilnik do kształtów, umożliwiający bezinwazyjne wypiłowanie paznokcia. Delikatna ziarnistość nie rozwarstwia brzegów paznokcia.

 

blokszlifBLOK SZLIFUJĄCY
Do usuwania tłuszczu z naturalnego paznokcia przed zastosowaniem żelu, oraz do wygładzania sztucznego paznokcia, aby uzyskać czystą i gładka powłokę.

 

 

 

pilnikczargabkaGĄBKA/PILNIK 230/180
Swoją elastycznością pozwala na lepsze wypiłowanie przejść pomiędzy żelem a paznokciem naturalnym. Wchłania ciepło, nie luzuje żelu a gramaturą 230 pozwala na zmniejszenie rys po grubszej ziarnistości pilnika, co przekłada się na dokładniejsze rozłożenie kolorowego żelu lub nabłyszczenia.

 

pilnikbialyPILNIK BIAŁY 240/240
Wysokiej jakości profesjonalny i delikatny pilnik przeznaczony do naturalnej płytki paznokcia – manicure/oczyszczanie. Profesjonalne białe pilniki mogą być dezynfekowane na mokro, charakteryzują się wytrzymałością niwelują rysy po grubszej ziarnistości pilnika a pył z piłowania staje się niewidzialny.

 

polerkaPOLERKA CUDOTWÓRCZA
Pilnik ten wyczarowuje kilkoma ruchami połysk na paznokciu naturalnym, do czego stosując zwykłe pilniki potrzebują znacznie dłuższego czasu. Najpierw zmatowić paznokcia stroną zieloną nr 1, a następnie nabłyszczać drugą stroną pilnika białą nr 2.

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL