Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

szkolenie rajcza

   Gabinet Kosmetyczny Margaretka w Rajczy!

    Salon firmowy ani-rober, który jeszcze pół roku temu rozpoczynał pierwsze szkolenie z Leczniczej Beskwasowej Stylizacji Paznokci. Dzisiaj widzimy w jakim tempie można się z nami rozwijać, aby stworzyć w tak krótkim odstępie czasu dwa stanowiska pracy i dobrze przygotowanych stylistów do obsługi wymagających klientów.

   Zapraszamy do współpracy i tworzenia z nami profesjonalnych salonów kosmetycznych. Następna prezentacja w Krakowie Salon kosmetyczny IMPRESJA.

 

 

   Od 2003r zostaliśmy wyszkoleni przez Panią Roswitha Vogl. (Niemcy), która jest prekursorką w dziedzinie pielęgnacji paznokci od 55 lat. Posiadamy Zertifikat Exclusive Schulungspartner, Certyfikaty BEAUTY MANAGER (Germany). Jesteśmy z wykształcenia pedagogami. Firma jest zarejestrowana w WUP jako Instytucja Szkoleniowa.

www.ani-rober - SZKOLENIA


   Proponujemy Państwu indywidualny program nauczania, odpowiednio dopasowany do Waszych umiejętności i potrzeb, tak aby zdobyta wiedza przełożyła się szybko na realizację założonych przez Was celów. Wyszkoliliśmy na polskim rynku ponad 2000 manicurzystek i stylistek paznokci. Szkolenia prowadzimy na najwyższym z możliwych poziomie z wielkim zaangażowaniem, determinacją i nowoczesnością. Staniemy na wysokości zadania, abyś była kolejna stylistką w pełni usatysfakcjonowaną z naszej nauki i wiedzy, którą chcemy Ci przekazać.

 

www.ani-rober.pl - SZKOLENIATematyka szkoleń:

1. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – modelage I
2. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – uzupełnienie – modelage II
3. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – przedłużanie na szablonie – modelage III
4. Lecznicza Bezkwasowa Stylizacja Paznokci – kamuflaże / natura / regeneracja – modelage IV
5. Manicure rozszerzony – manicure Spa – modelage V
6. Pedicure rozszerzony – pedicure Spa żelowanie w stopach – modelage VI
7. Depilacja pastą cukrową – modelage VII
8. Permanentne/trwała + henna argan/keratyna naturalnych rzęs i brwi – modelage VIII

Jeżeli masz pytanie skontaktuj się z nami

Dyrektor handlowy, szkoleniowiec
Robert Kiedrowski
telefon komórkowy: 785-925-111
Właściciel
Marian Miodoński
telefon komórkowy: 602-310-326
Szkoleniowiec
Anna Miodońska
telefon komórkowy: 690-947-790

UK

PL

PL